İkinci El Eşya Alan Yerlerde Aranması Gereken 4 Özellik

İkinci El Eşya Alan Yerlerde Aranması Gereken 4 Özellik

İkinci El Eşya Alan Yerlerde Aranması Gereken 4 Özellik

Son senelerde ikinci el eşya alım satımı oldukça popüler bir konu haline gelmiştir. Dolayısıyla insanlar güvenli bir şekilde ellerindeki daha önceki, ikinci el eşyalarını meselesizce satmak için çeşitli arayışlara girmişlerdir. Bu arayışlar, internette çeşitli sitelerde, gruplarda, sosyal medya kanalları üzerinde veya dükkanlar aracılığıyla ikinci el eşyalarını alan kişi veya firma bulma arayışlarıdır. Her bir satışta veya kanalda belirli rizikolar mevcuttur. Bugün ikinci el eşya alan firma arayan ve bu açıdan bakıldığında bu kişilerin nelere dikkat ederlerse meselesiz bir satış gerçekleştireceklerini irdelemeye çalıştık.

1. Hizmet verdiği şehrin tüm kazalarına erişebilmeli

İkinci el eşya alan firmalar pek çok şehirde faaliyet göstermektedir. İnsanlar alakalı şehrin merkezinde değil de daha uzakta yer alan bir kazasında veya semtinde oturuyor olabilir. Şayet siz en uzak kazada dahi gerektiğinde hizmet alabileceğiniz bir firma bulabilirseniz, satmak istediğiniz eşyayı kolaylıkla hemen hemen hiç uğraşmadan elinizden çıkarabilirsiniz. Elindeki eşyasını satmak isteyen ve bir firma arayan insanların dikkat etmeleri şart olan en ehemmiyetli özelliklerin başında bu gelmelidir. Ankara’da faaliyet gösterenFatih spot firması olarak satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı Adana’nın hangi kazasında olursanız olun adresinize gelerek teslim alıyoruz. Adana’nın en uzak veya en yakın kazasında oturuyor olmanız fark etmez. Anlaşmamız vaziyetinde adresinize gelip ikinci el eşyanızı hemen teslim alıyoruz.

2. Whatsapp hattına sahip olmalı

Son zamanlarda en çok kullanılan iletileşme uygulaması Whatsapp uygulamasıdır. Bu uygulama bilhassa ikinci el eşya alan firma arayışında sizin en ehemmiyetli yardımcınız olacaktır. Tabi ki aradığınız firmanın bir whatsapp hattı varsa! Böyle bir numaranın olması, elinizdeki eşyanız için çok hızlı bir şekilde değerlendirme ve öneri alabilmenizi sağlar. Satmak istediğiniz ikinci el eşyanızın birkaç açıdan çekilmiş resmini Whatsapp üzerinden gönderirseniz, yalnızca öneri ve değerlendirme için ayrılmış olan bu hatlar üzerinden hemen yanıt alabilirsiniz. Adana’da faaliyet gösteren Fatih spot firması olarak (0545 883 01 00) numaralı Whatsapp hattımıza ikinci el eşyalarınızın resmini göndermeniz vaziyetinde hemen size geri dönüş yapılır ve bir ücret önerisi verilir. Ücret ile ilgili anlaşılması vaziyetinde Adana’nın hangi kazasında olursanız olun, adresinize gelip eşyanızı sizden teslim alırız.

3. İkinci el eşyanızı yerinde teslim almalı

Siz eşyanızı elinizden çıkarmak isteyen bir kişi olarak, eşyanızı ikinci el eşya alan firmaya nasıl göndereceğim diye kara kara düşünüyor olabilirsiniz. Şayet eşyalarınızı yerinde teslim alan bir firma bulamadıysanız o firmadan uzak durmanızı öneriyorum. Zira bu özellik en olmazsa olmaz özelliktir. Büyük hacimli, ağır eşyalarınızdan en küçük eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınızı yerinde teslim alan bir ikinci el eşya firması en emin ve hizmet açısından sizi en tatmin edecek firma özelliğidir. Sarışen spot firması olarak eşyalarınızı hanenize veya büronuza gelerek Adana’nın neresinde olursanız olun yerinde teslim alıyoruz.

4. Nakit ödeme yapmalı

Gelelim en ehemmiyetli ve eşyasını satmak isteyen bir kişi olarak belki de sizi en çok ilgilendiren özelliğe. Anlaşılan ücretin ödemesini hanenizden veya büronuzdan eşyanızı alırken hatıranda nakit olarak yapan ikinci el eşya alan firmalarla iş yapmalısınız. Bu hem alışverişin güvenilirliği açısından çok ehemmiyetlidir, hem de hizmet kalitesinin iyi olduğunun bir göstergesidir. Zira bir eşya sattığınızda ve onu bir firma gelip aldığında ödemenin size geç erişmesi gibi bir vaziyet oluşması, kafalarda hep sual işaretleri uyandırır. Ancak ödeme yerinde nakit olursa işleminiz o an bitmiş olur. Fatih spot firması olarak, Whatsapp üzerinden veya telefon ile size verilen teklifte anlaşılması durumunda adresinize gelip ikinci el eşyanızı alıyoruz. Alırken de ödemenizi nakit olarak yapıp alışverişi sonlandırıyoruz. Siz ikinci el eşyanızdan kurtulmanın sevincini aldığınız nakit ödemeyle taçlandırırken, biz de iyi hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Bugünkü yazımızın sonuna geldik. Size ikinci el eşya alan firmalarda aranması, dikkat edilmesi gereken 4 özellikten söz ettik. Bu 4 özellik de olmazsa olmaz özelliklerdir. Sizin meselesiz bir şekilde eşyanızı satmanızı sağlayacaktır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


adana halı yıkama