Çukurova İkinci El Eşya Alımı Satımı

Çukurova İkinci El Eşya Alımı Satımı

Çukurova ilçesindeki her nevi ikinci el eşyalarınız değerinden alınır, ödemeniz nakit olarak hatıranda yapılır. Firmamız Fatih Spot, Adana ikinci el eşya alım satım ile ilgili senerdir başarıyla hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz 2. El eşyalarınızın resimlerini bize gönderirseniz, en kısa müddette önerimizi size iletiriz.

Spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız da bizimle temasa geçebilirsiniz, mağazamızda halihazırda bulunan eşyaların resimlerini ve özelliklerini hatıranda sizinle paylaşabiliriz. Dilerseniz mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz.

adana ikinci el eşya alanlarWhatsApp üzerinden 2. El eşyalarınızı resimlerini telefon numaramıza (0535 831 11 96) iletirseniz, en kısa müddette önerimizi gönderebiliriz. İsterseniz telefon ile arayarak da eşyalarınız ile ilgili bilgil verebilirsiniz, dilerseniz adresinize kadar gelip yerinde de önerimizi verebiliriz..

Firmamız, ikinci el eşyalarınız için en uygun piyasa önerisini sunacaktır. Eşya satın almak istiyorsanız da bizimle temasa geçerek veya mağazamızı ziyaret ederek taleplerinizi bize iletebilirsiniz, eşyalarınız fiyatsız olarak adrese teslim edilir ve kurulumları yapılır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


adana halı yıkama